Zvyšte hodnotu vašeho domu nebo bytu

01.11.17

Při nabídce domu nebo bytu k prodeji či pronájmu existuje řada věcí, které mohou zaujmout kupce nebo nájemníky a motivovat je k finálnímu rozhodnutí. Pokud se snažíte zvýšit cenu své nemovitosti, dáme vám několik tipů, kde se vyplatí investovat.

Kuchyně

Kuchyně je obecně známa jako uzlový bod domu nebo bytu. Logicky, jelikož mnohé vaše aktivity se točí okolo jídla a pití. Je nepochybné, že je kuchyně nedílnou součástí každého domu a bytu. Zcela nová, opravená nebo kvalitě zrekonstruovaná kuchyň přidá nemalou hodnotu vašemu bytu k pronájmu nebo domu na prodej. Výměna skříněk, montáž nové pracovní desky nebo třeba jiné modernější uspořádání kuchyně dá vašemu domovu svěží a vzrušující nový vzhled. Zabírá rovněž výměna starých spotřebičů za nové, které jsou barevně jednotné a celkově ladí ke stylu kuchyně. A bez povšimnutí byste neměli nechat ani výmalbu, případně můžete svou kuchyň doplnit o moderní tapety.

Koupelna

Podobně jako u kuchyní, mají i koupelny nemalý vliv na vnímání celku a mohou být jedním z klíčových prvků při váhání o koupi nebo pronájem bytu.  Nové obklady a montáž nové toalety a umyvadla zajistí, že bude vaše koupelna vypadat jako nová. Pokud nemáte dostatečnou hotovost, zvažte alespoň výměnu příslušenství, jako jsou vodovodní kohoutky, háčky, menší skříňky atd. Všechno nemusí být zcela nové, stačí, aby bylo cítit že byla koupelně věnována patřičná péče.

Vnější vzhled

Fasáda je tváří vašeho domu. To je to, co kupující uvidí jako první, a co má klíčový význam pro první dojem. Všichni víme, že první dojmy lze překonat, proč ale riskovat tím, že necháme dům zvenku zanedbaný. Existuje spousta věcí, které můžete udělat pro facelift vašeho domu. V první řadě byste se měli ujistit, že vaše garážová vrata a veškerá kování a příslušenství (včetně světel a oken) jsou v dobrém a provozuschopném stavu. Zahrada je také velmi důležitá, protože je obvykle odrazem toho, jak váš dům vypadá uvnitř. Pokud není o vaší zahradu dobře postaráno, potenciální nájemce nebo kupec si může myslet, že uvnitř to bude obdobné. 

Reklama - odkazy

Byty pronájem Praha

Aktuální nabídka volných bytů k pronájmu bez provize, přímo od majitele již od 14.900,-/měsíc.


Romantické pobyty pro dva

Resort Svatá Kateřina nabízí nejen relaxační víkendy pro dva.


Šatní skříně na míru

Uvažujete o pořízení vestavěné skříně? Navštivte jedno z předváděcích studií firmy STAKO.


Optimalizace pro vyhledávače

Nejlevnější forma propagace na internetu.


Články o službách

Rádi byste investovali do zlata nebo jiných drahých kovů? Hledáte pronájem bytu v Praze, toužíte po relaxačním víkendu, zařizujete byt a potřebujete kuchyňskou linku, případně novou vestavěnou skříň? Těchto i dalších témat se dotýká obsah portálu Články o službách.cz


Víte, že investiční zlato zhodnotí váš majetek.


Zateplení fasády

Díky zateplení domu můžete ušetřit mnoho výdajů investovaných do energií. Navíc nová zateplená fasáda váš dům dokáže doslova rozzářit.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Investiční stříbro je vhodný způsob uložení Vašich peněžních prostředků.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Environmental services - soil investigation, remediation, laboratory services, waste management, earthworks and many others.

Produkty a služby pro ochranu před CBRN. Navštivte náš nový e-shop s produkty pro osobní ochranu a dekontaminaci.

Legíny na jógu z příjemných prodyšných materiálů. Výrazné motivy, pestré barvy, originální design. Exkluzivní zastoupení značky LIQUIDO.

Vestavěná skříň svépomocí. Slož si svou skříň a ušetři.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.