Zelená cesta při pronájmu nemovitostí

19.10.17

Protože žijeme v době fascinované recyklací, musíme dbát na realizaci bytových domů a dopadu života v nich na životní prostředí. Vlastnictví nebo pronájímání bytu, která cesta je pro vás tou nejlepší alternativou? Samozřejmě, že chceme vlastnit naše domovy, ale každý není schopen vydělat si nebo ušetřit na vysněný dům s náležitě zateplenou fasádou nebo byt, proto je pronájem bytu často vítanou možností.

Majitele realit s ohledem na zelené bydlení řeší, zda pořídit a kam usadit solární panely nebo vytvořit jiné generátory energie ve svém domě. Proč bychom si nemohli pronajmout zelené technologie? Na tom by mohli všichni vydělat, jistě i nájemníky zaujme, že bydlí v domě či bytě, který myslí na životní prostředí.

Chtěli byste si pronajmout dům se solárními panely pro tvorbu? Ptám se na tuto otázku, protože víme o zdrojích energie, které mohou ušetřit naše peníze. Samozřejmě, že bych mohl pronajmout jeden ze svých domů za vyšší částku, ale proč nepronajmout dům, který využívá zelenou technologii s potenciálem ušetřit peníze nájemníků s ohledem na nižší platby energetickým dodavatelům. Důvodů, proč to celé dělat může být víc. Jednak máte pocit, že děláte něco pro planetu, máte možnost oslovit zájemce o pronájem se stejným smýšlením, navíc když jim nabídnete dům s nižšími poplatky za energie, pravděpodobně počet zájemců o váš byt k pronájmu nebo dům k pronájmu vzroste.

Na druhé straně se lze obávat o vztah nájemců k vaší nemovitosti. Proč by se někdo staral o něco, co mu nepatří? No, věřím, že můžeme s trochou vzdělání, péči a lásku o situaci. V případě lidí, kteří hledají zelené bydlení, by to, na základě odlišného způsobu uvažování, kde je znát více uvědomění a zodpovědnosti za svoje činy, mohlo být jednoduše jiné.

Skutečně potřebujeme změnit náš trh s byty a přestat soudit lidi podle toho, co vlastní. Jako odpovědný občan chci udělat více na překlenutí mezery mezi důrazem na zelené úspory a čistým ziskem. 

Reklama - odkazy

Byty pronájem Praha

Aktuální nabídka volných bytů k pronájmu bez provize, přímo od majitele již od 14.900,-/měsíc.


Romantické pobyty pro dva

Resort Svatá Kateřina nabízí nejen relaxační víkendy pro dva.


Šatní skříně na míru

Uvažujete o pořízení vestavěné skříně? Navštivte jedno z předváděcích studií firmy STAKO.


Optimalizace pro vyhledávače

Nejlevnější forma propagace na internetu.


Články o službách

Rádi byste investovali do zlata nebo jiných drahých kovů? Hledáte pronájem bytu v Praze, toužíte po relaxačním víkendu, zařizujete byt a potřebujete kuchyňskou linku, případně novou vestavěnou skříň? Těchto i dalších témat se dotýká obsah portálu Články o službách.cz


Víte, že investiční zlato zhodnotí váš majetek.


Zateplení fasády

Díky zateplení domu můžete ušetřit mnoho výdajů investovaných do energií. Navíc nová zateplená fasáda váš dům dokáže doslova rozzářit.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Investiční stříbro je vhodný způsob uložení Vašich peněžních prostředků.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Environmental services - soil investigation, remediation, laboratory services, waste management, earthworks and many others.

Produkty a služby pro ochranu před CBRN. Navštivte náš nový e-shop s produkty pro osobní ochranu a dekontaminaci.

Legíny na jógu z příjemných prodyšných materiálů. Výrazné motivy, pestré barvy, originální design. Exkluzivní zastoupení značky LIQUIDO.

Vestavěná skříň svépomocí. Slož si svou skříň a ušetři.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.